Het wedstrijdschema laat de wedstrijden zien met bijbehorende informatie. Als er wedstrijden zijn afgelast dan is dat ook zichtbaar.
Lees meerZaterdag 20 april
JO18-1
Hilversum JO18-2
Thuis
20-04-2024
14:30
Veld: VELD2
Nr. 1209125
Scheidsrechters: Jur Lecluse, Mirthe Groothedde, Verzameltijd: 13:45
MO16-2
Shinty MO16-3
Thuis
20-04-2024
14:30
Veld: VELD1
Nr. 1313899
Scheidsrechters: D1, Verzameltijd: 13:45
MO14-1
Holestick MO14-1
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld: VELD2
Nr. 1314547
Scheidsrechter: Robin Millenaar, Mirthe Blokhuis, Verzameltijd: 11:30
MO14-2
Soest MO14-4A
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld: VELD1
Nr. 1315089
Scheidsrechter: Senna de Gooijer, Benthe de Jong, Verzameltijd: 11:45
MO10-1-mix
Eemvallei MO10-6
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld: VELD1 - Half veld C+D
Nr. 1310716
Verzameltijd: 09:30
JO10-1-mix
Leusden JO10-1
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld: VELD1 - Half veld A+B
Nr. 1308936
Verzameltijd: 09:30
SCHC MO18-3
MO18-1
Uit
20-04-2024
16:35
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1281387
Vertrektijd: 14:55, Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, Bilthoven
Spandersbosch MO16-2
MO16-1
Uit
20-04-2024
17:15
KG Zand (Zandveld)
Nr. 1313328
Vertrektijd: 15:35, Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), Hilversum
Laren JO12-2A
JO12-1
Uit
20-04-2024
11:05
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1317687
Vertrektijd: 09:45, Locatie: Sportpark Eemnesserweg, Laren nh
Holestick MO12-2
MO12-2
Uit
20-04-2024
10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1316169
Vertrektijd: 09:25, Locatie: Sportpark 'De Bree', Scherpenzeel
Leusden MO9-3
MO9-1
Uit
20-04-2024
09:00
3. Van Poelgeest veld (B) (Semiveld)
Nr. 1311517
Vertrektijd: 08:10, Locatie: Sportpark 'De Vallei', Stoutenburg
Eemvallei MO8-2
MO8-1
Uit
20-04-2024
08:30
De Parel, Veld 4, Olympus 18, 3825AJ Amersfoort (A) (Zandveld)
Nr. 1311897
Vertrektijd: 07:40, Locatie: Sportpark Olympus, Amersfoort
Naarden MO8-7
MO8-2
Uit
20-04-2024
10:40
Veld Mini (Faaz Field)(1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1311985
Vertrektijd: 09:35, Locatie: Sportpark 'Naarden', Naarden
Leusden MO7-2-mix
MO7-1
Uit
20-04-2024
09:45
5. Mini veld (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1331427
Vertrektijd: 08:55, Locatie: Sportpark 'De Vallei', Stoutenburg
Zondag 21 april
D30-1
Leusden D30-2
Thuis
21-04-2024
10:45
Veld: VELD1
Nr. 1169055
Verzameltijd: 10:00
H2
Voordaan H7
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: VELD2
Nr. 1166672
Verzameltijd: 12:00
Overbetuwe (H.C.O.B.) D1
D1
Uit
21-04-2024
12:45
Kg1 (Zandveld)
Nr. 1162745
Vertrektijd: 10:45, Locatie: Sportpark de Pas, Elst
Dash H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Stick-together veld (Semiveld)
Nr. 1156032
Vertrektijd: 12:00, Locatie: Sportpark 'De Kalkwijck', Hoogezand