Het wedstrijdschema laat de wedstrijden zien met bijbehorende informatie. Als er wedstrijden zijn afgelast dan is dat ook zichtbaar.
Lees meerDinsdag 21 mei
Barneveld JO12-1
JO12-1
Uit
21-05-2024
19:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1317692
Vertrektijd: 17:45, Locatie: Wethouder Rebellaan, Barneveld
Zaterdag 25 mei
JO18-1
Zeewolde JO18-1
Thuis
25-05-2024
16:00
Veld: VELD2
Nr. 1209134
Scheidsrechters: Jur Lecluse, Mirthe Groothedde, Verzameltijd: 15:15
MO16-1
Kampong MO16-3
Thuis
25-05-2024
14:00
Veld: VELD1
Nr. 1313331
Scheidsrechter: Olav Lecluse, Stijn Heere, Verzameltijd: 13:00
MO16-2
Amersfoort MO16-8
Thuis
25-05-2024
14:30
Veld: VELD2
Nr. 1313900
Verzameltijd: 13:45, Scheidsrechters: D1
MO14-2
Eemvallei MO14-6
Thuis
25-05-2024
12:00
Veld: VELD1
Nr. 1315090
Scheidsrechter: Robin Mostert, Sophie Mostert, Verzameltijd: 11:15
MO12-2
Soest MO12-3B
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: VELD1
Nr. 1316172
Scheidsrechter: Joy van Buiten, Julia Hijwegen, Verzameltijd: 09:30
MO9-1
Amersfoort MO9-5
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld: KWARTVELD
Nr. 1311520
Verzameltijd: 10:00
MO9-2
SCHC MO9-Wit
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: VELD2
Nr. 1311488
Verzameltijd: 09:00
MO8-1
Naarden MO8-4
Thuis
25-05-2024
12:00
Veld: KWARTVELD
Nr. 1311900
Verzameltijd: 11:30
MO7-1
Leusden MO7-1-mix
Thuis
25-05-2024
09:00
Veld: KWARTVELD
Nr. 1331432
Verzameltijd: 08:30
Holestick MO18-1
MO18-1
Uit
25-05-2024
15:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1207499
Vertrektijd: 13:55, Locatie: Sportpark 'De Bree', Scherpenzeel
Barneveld MO14-1
MO14-1
Uit
25-05-2024
13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1314551
Vertrektijd: 11:30, Locatie: Wethouder Rebellaan, Barneveld
Naarden MO12-4
MO12-1
Uit
25-05-2024
09:40
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1315662
Vertrektijd: 08:35, Locatie: Sportpark 'Naarden', Naarden
Barneveld MO10-2
MO10-1-mix
Uit
25-05-2024
10:00
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1310718
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Wethouder Rebellaan, Barneveld
Baarn JO10-2
JO10-1-mix
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 2 (AB) (Semiveld)
Nr. 1308938
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Ter Eem', Baarn
Baarn MO8-2
MO8-2
Uit
25-05-2024
08:30
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1311990
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Ter Eem', Baarn
Zondag 26 mei
D1
Doetinchem D1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: VELD1
Nr. 1162751
Verzameltijd: 11:45
H2
Laren H2-O
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: VELD2
Nr. 1166684
Verzameltijd: 12:00
H1
Doetinchem H1
Thuis
26-05-2024
14:45
Veld: VELD2
Nr. 1156040
Verzameltijd: 14:00
Hilversum D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1169058
Vertrektijd: 13:20, Locatie: Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht
Let op:
Reserve tenue