Het wedstrijdschema laat de wedstrijden zien met bijbehorende informatie. Als er wedstrijden zijn afgelast dan is dat ook zichtbaar.
Lees meerZaterdag 23 maart
MO18-1
Culemborg MO18-1
Thuis
23-03-2024
13:00
Veld: VELD2
Nr. 1207476
Verzameltijd: 12:00, Scheidsrechters: H2
MO16-1
Barneveld MO16-1
Thuis
23-03-2024
15:00
Veld: VELD2
Nr. 1313320
Scheidsrechter: Remco Nonkes, Verzameltijd: 14:00, Scheidsrechters: D1
MO16-2
Nieuwegein MO16-3
Thuis
23-03-2024
13:00
Veld: VELD1
Nr. 1313889
Scheidsrechter: Robin Millenaar, Isa van Laarhoven, Verzameltijd: 12:15
MO14-2
Voordaan MO14-6
Thuis
23-03-2024
15:00
Veld: VELD1
Nr. 1315079
Scheidsrechter: Sam Verhaar, Sam van der Grinten, Verzameltijd: 14:15
MO10-1-mix
Amersfoort MO10-4
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld: VELD1 - Half veld C+D
Nr. 1310706
Verzameltijd: 09:00
JO10-1-mix
Soest JO10-1
Thuis
23-03-2024
09:30
Veld: VELD1 - Half veld A+B
Nr. 1308926
Verzameltijd: 09:00
MO9-2
Eemvallei MO9-3
Thuis
23-03-2024
11:00
Veld: VELD1
Nr. 1311477
Verzameltijd: 10:30
Spandersbosch JO18-2
JO18-1
Uit
23-03-2024
17:40
KGW1 Kasteeltuin veld (Waterveld)
Nr. 1209108
Vertrektijd: 16:15, Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), Hilversum
Schaerweijde MO14-3
MO14-1
Uit
23-03-2024
14:00
2. SCS/Greenfields (Waterveld)
Nr. 1314539
Vertrektijd: 12:30, Locatie: Schaerweijde, Zeist
Naarden JO12-4
JO12-1
Uit
23-03-2024
09:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1317680
Vertrektijd: 08:25, Locatie: Sportpark 'Naarden', Naarden
Laren MO12-2
MO12-1
Uit
23-03-2024
09:55
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1315650
Vertrektijd: 08:50, Locatie: Sportpark Eemnesserweg, Laren nh
Haaskamp MO12-2
MO12-2
Uit
23-03-2024
11:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1316158
Vertrektijd: 09:40, Locatie: Sportpark 'de Burgwal', Amerongen
Barneveld MO9-2-mix
MO9-1
Uit
23-03-2024
10:00
Veld 2 (D) (Semiveld)
Nr. 1311506
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Wethouder Rebellaan, Barneveld
Baarn MO8-1
MO8-1
Uit
23-03-2024
08:30
Veld 2 (C) (Semiveld)
Nr. 1311886
Vertrektijd: 07:30, Locatie: Sportpark 'Ter Eem', Baarn
Hilversum MO8-Dolfijnen
MO8-2
Uit
23-03-2024
08:30
Veld 4 (A) (Zandveld)
Nr. 1311978
Vertrektijd: 07:20, Locatie: Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht
Let op:
Reserve tenue
Barneveld MO7-1-mix
MO7-1
Uit
23-03-2024
10:00
Veld 2 (A) (Semiveld)
Nr. 1331415
Vertrektijd: 09:00, Locatie: Wethouder Rebellaan, Barneveld
Zondag 24 maart
H1
Buitenhout H1
Thuis
24-03-2024
14:45
Veld: VELD2
Nr. 1156016
Verzameltijd: 14:00
Huizen D30-1
D30-1
Uit
24-03-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1169040
Vertrektijd: 09:25, Locatie: Sportpark Bestevaer (Huizen), Naarden
Kampong H10
H2
Uit
24-03-2024
16:00
Kunstgras 6 (Zandveld)
Nr. 1166654
Vertrektijd: 14:40, Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht